Ev videos oynatma listesi Hakkımızda Resmi İnternet
Turkish

Anhui Innovo Bochen Machinery Manufacturing Co., Ltd.

Kalite Yüksek Hızlı Flüt Laminasyon Makinesi, Otomatik flüt laminasyon makinesi Çin'den üretici

kaliteli tedarikçi VR Gösterisi Ana Ürünler
giriiş

Shanghai Bochen Machinery Manufacturing Co., Ltd., Otomatik oluklu laminasyon makinesi, Otomatik parmak arası terlik istifleyici, Otomatik yığın çevirme makinesi ve Oluklu besleme makinesi vb. içeren baskı sonrası makineler geliştiren ve üreten profesyonel bir kuruluştur. Tüm ürünler göre özelleştirilebilir müşterilerin özel gereksinimlerine göre."Bilimsel araştırma, üretim, satış ve hizmeti" entegre eden profesyonel ve kapsamlı bir kuruluşuz.Ürünlerimiz ülkenin her yerinde satılmakta ve Güneydoğu Asya, Afrika, Güney Amerika ve müşteriler tarafından yüksek övgü alan diğer ülkelere ihraç edilmektedir.Uluslararası ileri teknolojiyi özümseyen şirket, onu pazar rekabetine daha uygun hale getirmek için sürekli teknik reformlar yürütür.
2012 yılında iç ve dış pazarlardaki matbaa makineleri talebini karşılamak için büyük yatırımlar yaparak “Anhui Innovo Bochen Machinery Manufacturing Co., Ltd.”Anhui Eyaleti, Mingguang Şehrinde.Anhui, Zhejiang, Şangay ve ülkenin her yerindeki satış merkezleriyle Yangtze Nehri Deltası'nın ekonomik çevresinde önemli bir matbaa makinesi imalat kuruluşu haline geldi.
Şirket her zaman "Teknoloji İnovasyonu, Kalite Mükemmelliği, Pazar Lideri" felsefesine bağlı kalmaktadır ve sürekli olarak en son ürünleri, en yüksek değeri, müşteriler için en iyi hizmeti yaratmaktadır.Yüksek teknolojili, katma değeri yüksek ürünler geliştirmeye ve birinci sınıf ürün ve hizmetlerle tüm müşterilere adadık.
Innovo Bochen liderlik için size eşlik edecek!

 

 

Daha fazla göster
Şirket Detayları
Ofis adresi: No 31 Zhongning Yolu, Mingguang Şehri, Anhui Eyaleti, Çin
Fabrika adresi: No 31 Zhongning Yolu, Mingguang Şehri, Anhui Eyaleti, Çin
Çalışma zamanı: 8:00-18:00(Beijing Saat)
iş telefonu: 86-550-7131166(Çalışma Zamanı)   
Müşteri Yöneticisi
Mr. Tracy Feng
İş telefonu: +8617555000590
WhatsApp: +8617555000590
WeChat: +8617555000590